
Новинка
- Немає в наявності
Трюковий самокат Maraton G-Star сірий + пеги
2 369 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Maraton G-Star – це самокат для екстремального катання нового покоління для дітей та підлітків. Практичний та універсальний варіант для катання вулицями та в парку.
Призначений для дітей віком від 5 років. Рама самокату виготовлена з алюмінію. Такий матеріал не іржавіє, що збільшує термін використання самокату на довгі роки. Кермо надійно кріпиться до рами самокату, виготовлений з хроммолібденового сталевого сплаву. Самокат має класичне ножне гальмо Flex, що дозволить швидко зреагувати в будь-якій ситуації.
- Висота керма: 78 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 85 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 61 см
- Ширина керма: 48 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50.5 см (корисна 36 см)
- Покриття Деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо Flex
- Рульова система: HIC
- Хомут: Алюмінієвий 3 болти
- Ширина платформи: 11 см
- Загальна довжина самокату: 69 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий сердечник, покриття поліуретан
- У комплекті дві пеги
- Вага: 3.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 110 мм алюмініва лита маточина, дюраль |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Гнучкий алюмінієвий гальма |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 369 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется в подарочной упаковке, руль и платформа лежат в коробке, собирается легко (смотрите видеообзор)












