
Топ продаж
- Немає в наявності
Трюковий самокат Explore Cross HIC зелений + пега
1 899 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Cross HIC - модель початківця/середнього рівня з дюралевими колесами 110 мм і системою компресії HIC. Детальніше дивіться фото та відео-огляд.
- Висота: 74 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 84 см
- Висота керма (від хомута до грипс): 58 см
- Ширина керма: 57 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50.5 см (корисна 35 см)
- Покриття Деки: Наждачка
- Підшипники: ABEC-9
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 3 болта
- Ширина платформи: 11 см
- Загальна довжина самоката: 69 см
- В комплекті 1 пега
- Вага: 3.63 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 58 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 11 см, дюралевий сердечник |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при оплаті на карту |
- Ціна: 1 899 ₴
- Спосіб упаковки: В подарочной упаковке, коробка и руль отдельно, собирается легко












