
Топ
- Немає в наявності
Трюковий самокат Explore Mystique Super синій + пеги
1 199 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Mystique Super синього кольору - модель рівня-початківця з алюмінієвими колесами 110 мм і різьбовою системою компресії.
- Висота керма 77 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги 83 см
- Ширина керма 46 см
- Довжина платформи 50 см (корисна 35 см)
- Підшипники ABEC-7
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Різьбова система компресії
- Ширина платформи 10 см
- Загальна довжина самокату 67 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм дюраль
- Кліренс: 5 см
- Вантажопідйомність до 100 кг
- Підійде дітям від 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 77 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 11см, дюралеві |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 199 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в заводській коробці, кермо та платформа лежать у коробці, збирається легко (дивіться відеоогляд). Перед відправкою все перевіряємо щоб не було браку, подряпин і тд.












