
Новинка
- Немає в наявності
Трюковий самокат Maraton Tornado SCS
3 589 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Maraton Tornado - це самокат нового покоління для підлітків та дорослих. Нова модель із системою компресії SCS. Практичний та універсальний варіант для катання вулицями та в парку. Високе кермо 93 см від підлоги.
Сплав, з якого складається самокат, дуже стійкий до впливу довкілля. Платформа посилена, що дозволяє тримати вагу навіть дорослої людини, не кажучи вже про підлітків. Зверху є спеціальне покриття – грип-тейп (наждак), підвищують зчеплення підошви та платформи самокату під час катання.
- Висота керма: 85 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 93 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 68 см
- Ширина керма: 57 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 52 см (корисна 35 см)
- Покриття Деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо Flex
- Рульова система: SCS
- Хомут: Алюмінієвий 4 болти
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самокату: 72 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 120 мм, алюмінієвий диск, покриття поліуретан
- Вага: 4.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.2 кг |
| Виробник | Maraton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Малюнки і написи | З написами |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Особливості | Ножні гальма |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 11 см, пластиковий сердечник |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 3 589 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется в подарочной коробке, руль и платформа лежат отдельно, ключи в комплекте, собирается легко












