
Топ продаж
- Немає в наявності
Штучна сосна Європейська 120 см зелена
1 290 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сосна Зелена Євро 120 см – хороший варіант новорічної сосни для офісу або будинку. Складається з однієї частини і виготовлена з сучасного не горючого матеріалу – ліски ПВХ з додаванням антипірену.
- Висота: 120 см
- Матеріал: ПВХ Волосінь
- Колір: Зелений
- Конструкція: Ствол з однієї частини
- Діаметр нижніх гілок: 70 см
- Довжина голок: 6 см
- Підставка: Пластикова, 3 опори
- Упаковка: Поліетиленова упаковка
Пухнасті гілки з голками довжиною 6 см прекрасно переносять багаторазову деформацію (складання і розкладання) і не втрачають свого вигляду.
- Поставляється в поліетиленовій упаковці
- Комплектується підставкою
- Не смердить і не обсипається
- Не горить
- Виготовлена з плівки ПВХ вищої якості
- Безпечна для дітей
- Гілочки витримують багаторазову деформацію
- Термін придатності необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вид дерева | сосна штучна |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Всередині приміщення, На відкритому повітрі |
| Конструкція дерева | Ствольна |
| Матеріал ствола | ПВХ, метал |
| Матеріал хвої | ПВХ, волосінь |
| Колір хвої | Темно-зелений, Зелений |
| Іній | Ні |
| Висота дерева | 1.2 м |
| Діаметр нижнього ярусу | 0.7 м |
| Довжина хвої | 60 мм |
| Вага ялини/сосни | 5 кг |
| Підставка | Так |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Виробник | Iuzva |
| Країна виробник | Україна |
| Клас | Преміум |
| Ягоди | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сосни |
| Колір | Зелений |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Лісочка |
| Призначення | Інтер'єрні |
| Висота | 120 см |
| Конструкція | Ствольна |
- Ціна: 1 290 ₴








