
Топ продаж
- Немає в наявності
Самокат Maraton Ranger трюковий + пеги
4 500 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Maraton Ranger в неохромовой забарвленням - модель середнього рівня з колесами 120 мм.
Модель самоката для трюків Ranger вважається середньої за рівнем, вона підійде для ознайомлення і для тих, хто вже вміють кататися. Це хороше рішення для дітей і підлітків щоб познайомиться з новим екстремальним видом спорту. Самокат підійде для навчання не дуже складних трюків, стрибків і щоб звикнути до катання.
- Висота: 78 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 87 см
- Висота керма (від хомута до грипс): 61 см
- Ширина керма: 59 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50 см (корисна 35 см)
- Покриття Деки: Наждачка
- Підшипники: ABEC-9
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 3 болта
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самоката: 70 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 120 мм, дюралевий литий диск
- В комплекті 2 пеги
- Вага: 3.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 61 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.7 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 120 мм, дюралевий диск |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Ножний гальмо про заднє колесо |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 4 500 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется в подарочной упаковке, руль и платформа лежат в коробке, собирается легко












