
Новинка
- Немає в наявності
Трюковий самокат Maraton Zero V2 HIC 120 мм + пеги
3 999 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Maraton Zero V2 - це самокат нового покоління для підлітків та дорослих. Нова модель із системою компресії HIC. Практичний та універсальний варіант для катання вулицями та в парку. Комплектується двома пегами.
Сплав, з якого складається самокат, дуже стійкий до впливу довкілля. Платформа посилена, що дає можливість тримати вагу навіть дорослу людину, не кажучи вже про підлітків. Зверху є спеціальне покриття – грип-тейп (наждак), підвищують зчеплення підошви та платформи самокату під час катання.
Якість фарбування і сам колір дуже круті, упаковка надійна, тому самокат доїде в цілості та безпеці, виглядає дуже потужно і надійно, дивіться відеоогляд.
- Висота керма: 78 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 85 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 61 см
- Ширина керма: 56 см
- Діаметр керма 32 мм зовнішній / 28 мм внутрішній
- Матеріал керма: сталевий сплав
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 52 см
- Корисна довжина платформи: 36 см
- Покриття Деки: Наждак
- Матеріал деки: Алюмінієвий сплав
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо Flex
- Рульова система: HIC
- Хомут: Алюмінієвий 4 болти
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самокату: 73 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 120 мм, алюмінієвий диск, покриття поліуретан
- Вага: 3.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.6 кг |
| Виробник | Maraton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Малюнки і написи | З написами |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Особливості | Ножні гальма |
| Висота рульової стійки | 61 см |
- Ціна: 3 999 ₴












