
Топ продаж
- Готово до відправки
Самокат Maraton Decider білий з амортизаторами + ремінь та підніжка
2 389 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Maraton Decider – міський самокат, для підлітків і дорослих.
Рама зроблена з якісного алюмінію, платформа має спеціальне антиковзаюче покриття, а міцні великі поліуретанові колеса дозволяють безшумно кататися і швидко розвивати високу швидкість.
Кермо можна легко регулювати по висоті. Самокат має надійної системою складання для зручної і легкої транспортування.
- Має міцну і надійну фіксацію ручок керма;
- Вікова група - від 8 років
- Складна конструкція
- Максимальне навантаження - 100 кг
- Вага самоката - 5.3 кг
- Висота 69 - 93 (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма 80 - 103 см
- Ширина керма 39 см
- Довжина платформи 46 см (корисна 34)
- Ширина платформи 14 см
- Загальна довжина самоката 94 см
- Матеріал коліс - поліуретан
- Гальма - ножний (задній) і ручного задній
- Два амортизатора - передній і задній;
- Діаметр коліс - 20 см
- Підшипник - ABEC-9
- Матеріал рами - анодований алюміній
- Ремінь для перенесення в комплекті
- Підніжка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 63 см |
| Особливості | Ножні гальма, Ручне гальмо, Амортизатор, Підніжка |
| Вага | 5.3 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 20 см поліуретанові |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний+ручного задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при оплаті на карту |
- Ціна: 2 389 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в подарунковій коробці - це заводська коробка з глянцевим покриттям, на якій зображено самокат. Комплектується ременем для перенесення, підногою і ключами для регулювання самокату. Колеса 20 см. Перед відправкою все перевіряємо і пакуємо в стрейч, лише після того, як перевірили на справність самокат. В коробці самокат вже зібраний, треба буде його просто розкласти. Дивіться відеоогляд.












