
- Готово до відправки
Самокат двоколісний Maraton Pro рожевий + ремінь
2 099 ₴
Maraton Pro - універсальний самокат для дорослих, дітей та підлітків. Вантажопідйомність 100 кг.
Самокат поєднує у собі найкращі характеристики міських самокатів. Колеса цієї моделі мають діаметр 200 мм. Це сприяє швидкому набору швидкості та плавному катанню. Ручки керма додатково фіксуються ексцентриком, щоб не деренчали при їзді.
- Додатковий фіксатор ручок керма
- Висота керма: 70 - 92 (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 80-102 см
- Ширина керма: 37 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи 57 см (корисна 37)
- Покриття Деки: наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Ширина платформи: 14 см
- Загальна довжина самокату: 96 см
- Колеса: 200 мм
- Вага: 4,5 кг
- Піднога та ремінь у комплекті
- Передній амортизатор
- Легка система складання
- Максимальне навантаження до 100 кг
Хочу звернути увагу, що передній амортизатор не такий м'який як на велосипеді, наприклад. Тут просто труба більшого діаметра входить у трубу меншого діаметра і за допомогою невеликого люфта є амортизація, але спрацює вона тільки тоді, коли застосувати до неї вертикальне навантаження, що при звичайній їзді дитини практично нереально - він чисто для галочки, зовсім трохи пом'якшує звичайно, але брати тільки з-за амортизатора не варто. Передній амортизатор на всіх міських скутерах реалізований саме таким чином.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | Maraton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Малюнки і написи | З написами |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Особливості | Ножні гальма, Амортизатор, Підніжка |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 20 см поліуретанові |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 099 ₴












