
Топ
- Готово к отправке
Біговел Ardis Crossride 12 Firststep
1 500 ₴
+380 (63) 377-79-49
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Український виробник виготовив біговел Crossride 12 Firststep відповідно до всіх вимог європейських стандартів якості. Сталева рама гарантує повну безпеку під час руху. Завдяки невеликій вазі малюк зможе сам переносити його через перешкоди. Вага також дуже важлива для маневрування. Для максимального комфорту висоту керма та сидіння можна відрегулювати під зріст дитини. Кермо біговела має широке захоплення, а його ручки виготовлені з гуми, яка запобігає зісковзуванню рук.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crossride |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Материал изготовления рамы | Карбон |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Розовый |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Длина | 95 см |
| Ширина | 39 см |
| Высота | 55 см |
| Вес | 4.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Диаметр колес | 12" |
| Вид | Беговел |
| Детский возраст | 3.5 года,2.5 года,6 лет,5 лет,4 года,3 года,2 года |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Пол ребенка | Девочка |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Тип рамы | Без амортизации |
| Количество скоростей | 1 |
- Цена: 1 500 ₴
- Способ упаковки: Поставляється у картонній коробці, зібраний на 90%


