
Топ
- Немає в наявності
Самокат трюковий Explore Acro червоний + пега
3 949 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Acro – модель з колесами 120 мм та системою компресії SCS. Детальніше дивіться фото та відео-огляд.
- Висота керма: 88 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 95 см
- Висота керма (від хомута до грипсу) 71 см
- Ширина керма: 55 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 55 см (корисна 40 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Рульова система: SCS
- Хомут: Алюмінієвий 4 болти
- Ширина платформи: 15 см
- Загальна довжина самокату: 76 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 120 мм, алюмінієвий диск, покриття поліуретан
- У комплекті 1 пега
- Вага: 4.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 71 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 4.2 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна,Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 110 мм, дюралевий литий сердечник, покриття поліуретан |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній FLEX |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, кермо і платформа лежать окремо |
- Ціна: 3 949 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в подарунковій упаковці, кермо та платформа лежать окремо, збирається легко, ключі для збирання в комплекті.












