
- Немає в наявності
Самокат двоколісний Maraton Cardinal чорний з підногою + мигалка
3 099 ₴
Самокат двоколісний міський Maraton Cardinal - один із найкращих самокатів з дисковим гальмом. Дана модель, розрахована для дорослих, школярів та підлітків, які цінують високу надійність та якість.
Колеса зроблені з міцного поліуретану діаметром 255 мм переднє та 230 мм заднє, дуже тихі.
Зручна система складання та розкладання, необхідно просто потягнути за важіль та самокат розкладається.
- Висота керма: 74 - 97 (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 85 - 108 см
- Ширина керма: 52 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 60 см (корисна 35)
- Покриття Деки: наждак
- Підшипники ABEC-9
- Заднє ножне гальмо і дискове заднє (ручне)
- Ширина платформи: 15,5 см
- Загальна довжина самокату: 105 см
- Колеса: 255-230 мм
- Вага: 6.2 кг
- Піднога, ремінь, мигалка в комплекті
Хочу звернути увагу, що передній амортизатор не такий м'який як на велосипеді, наприклад. Тут просто труба більшого діаметра входить у трубу меншого діаметра і за допомогою невеликого люфта є амортизація, але спрацює вона тільки тоді, коли застосувати до неї вертикальне навантаження, що при звичайній їзді дитини практично нереально - він чисто для галочки, зовсім трохи пом'якшує звичайно, але брати тільки через наявність не варто. Передній амортизатор на всіх міських самокатах, якщо що, реалізований саме таким чином.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 255 мм |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 6.3 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 20 і 23 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний і дисковий |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 3 099 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в подарунковій коробці - це заводська коробка з глянцевим покриттям, на якій зображено самокат. Комплектується мигалкою, ременем для перенесення, підногою і ключами для регулювання самокату. Колеса 255 мм переднє і 23 см заднєі. Перед відправкою все перевіряємо і пакуємо в стрейч, лише після того, як перевірили на справність самокат. В коробці самокат зі знятим переднім колесом, збирається просто, дивіться відеоогляд.











