
- Немає в наявності
- Код: Rider.B.L
Самокат Maraton Rider з ручним гальмом + світяться колеса синій
2 049 ₴
Міський самокат Maraton Rider – універсальний самокат для дітей та підлітків. Вантажопідйомність 100 кг.
Самокат поєднує у собі найкращі характеристики міських самокатів. Колеса цієї моделі мають діаметр 200 мм і світяться при їзді. Це сприяє швидкому набору швидкості та плавному катанню. Ручки керма додатково фіксуються ексцентриком, щоб не люфтили при їзді. Комплектується мигалкою та ременем для перенесення. Дивіться фото та відео.
- Додатковий фіксатор ручок керма
- Висота керма: 70 - 92 (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 80-102 см
- Ширина керма: 37 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи 57 см (корисна 37)
- Покриття Деки: наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Ширина платформи: 11 см
- Загальна довжина самокату: 92 см
- Колеса: 200 мм
- Вага: 4 кг
- Піднога, ремінь, мигалка у комплекті
- Передній амортизатор
- Легка система складання
- Максимальне навантаження до 100 кг
Хочу звернути увагу, що передній амортизатор не такий м'який як на велосипеді, наприклад. Тут просто труба більшого діаметра входить у трубу меншого діаметра і за допомогою невеликого люфта є амортизація, але спрацює вона тільки тоді, коли застосувати до неї вертикальне навантаження, що при звичайній їзді дитини практично нереально - він чисто для галочки, зовсім трохи пом'якшує звичайно, але брати тільки через наявність не варто. Передній амортизатор на всіх міських самокатах, якщо що, реалізований саме таким чином.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 20 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний + ручний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, вже зібрано |
- Ціна: 2 049 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в подарунковій коробці - це заводська коробка з глянцевим покриттям, на якій зображено самокат. Комплектується мигалкою, ременем для перенесення, підногою і ключами для регулювання самокату. Колеса 20 см і світяться при їзді. Перед відправкою все перевіряємо і пакуємо в стрейч, лише після того, як перевірили на справність самокат. В коробці самокат вже зібраний, треба буде його просто розкласти. Дивіться відеоогляд.












