
Топ
- Немає в наявності
Велосипед 24" Crossride Tiger 12" помаранчевий
5 899 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлітковий велосипед Crossride Tiger 24 – гірський велосипед для початківців. Основу конструкції моделі становить рама з Hi-Ten сталі. Трансмісія SunRun - 21 швидкість, але цього достатньо для подолання складних гірських ділянок. Колеса діаметром 24 дюймів, гальма Disc-Brake відмінно виконують свою роботу.
Амортизаційна вилка Crossride з ходом 50 мм згладжуватиме нерівності дорожнього покриття і дозволить насолодитися плавною їздою.
- Рама: Сталевий сплав Hi-Ten
- Дискові механічні гальма з ротором 160 мм у діаметрі
- Передній перемикач: SunRun
- Задній перемикач: SunRun
- Перемикачі на кермі: SunRun (напівавтомати)
- Каретка: NECO картридж
- Задні зірки: SunRun
- Шатуни: Neco, сталеві.
- Втулки: Shunfeng
- Протиударний обід Gravity
- Вага велосипеда: 15 кг
Зовнішній вигляд, незначні характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення, детальніше щодо комплектуючих велосипеда дізнавайтесь перед покупкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 12" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 50 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 5 899 ₴












