
- Немає в наявності
Велосипед Ardis Cross 20" дитячий на магнієвій рамі чорний
7 349 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний та яскравий дитячий велосипед Ardis Сross, який подарує безліч приємних моментів вашій дитині. В його основі лежить високоміцна, легка магнієва рама, яка легко витримає всі випробування та удари. На велосипед встановлено зручне кермо, надійні дискові гальма, м'яке сідло, створене спеціально для дітей.
Байк має 7 швидкостей, вилку з ходом 40 мм, магнієву раму, цікавий зовнішній дизайн.
- Максимальна вага користувача: 90 кг.
- Вага велосипеда 12.5 кг
- Діаметр коліс: 20"
- Матеріал рами: Магній
- Кількість швидкостей: 1
- Вилка Ardis 20" дискова, 40 мм хід
- Гальма: Дискові механічні, ротор 160 мм, задній - 140 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Вага | 13 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 115-130 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр коліс | 20" |
| Вид | Двоколісні |
| Дитячий вік | 9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип рами | Без амортизації |
- Ціна: 7 349 ₴
- Спосіб упаковки: Якщо доставка або самовивіз у Києві можемо зібрати та налаштувати велосипед перед продажем, це послуга, яка оплачується окремо – 150 грн.












