
Новинка
- Немає в наявності
Скейтборд Maraton Matrix принт USA 9 шарів клена
739 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сделан из 9 слоев клена, подойдет начинающим райдерам.
- Грузоподъемность до 100 кг.
- 9 слоев клена
- Подшипник: ABEC-7
- Двойной концевой загиб (Double Kick)
- Продольный изгиб (Concave)
- Алюминиевая прочная подвеска
- Колеса 54×36 мм, жесткость 92А.
- Длина 79 см
- Ширина 20 см
- Сверху наждок
- Снизу принт
- Вес 2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Клен |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 54 мм |
| Товщина коліс | 36 мм |
| Вага | 2 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 54×36 мм |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
- Ціна: 739 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется уже собранным, пакуем в картон.










