
- Немає в наявності
Велосипед 24 "Crossride Shark 11" чорний + насос з мигалками
4 150 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлітковий велосипед Crossride Shark 24 - гірський велосипед для початківців. Основу конструкції моделі становить рама з Hi-Ten cтали. Трансмісія SunRun - 21 швидкість, але цього достатньо для подолання складних гірських ділянок. Колеса діаметром 24 дюймів, гальма V-Brake відмінно виконують свою роботу.
Амортизаційна вилка Crossride з ходом 50 мм буде згладжувати нерівності дорожнього покриття і дозволить насолодиться плавної їздою.
- Рама: Cтальная сплав Hi-Ten
- V-brake гальма
- Передній перемикач: SunRun
- Задній перемикач: SunRun
- Перемикачі на кермі: SunRun (напівавтомати)
- Каретка: NECO картридж
- Задні зірки: SunRun
- Шатуни: Neco, сталеві.
- Втулки: Shunfeng
- Протиударний обід Gravity
- Вага велосипеда: 15 кг
Зовнішній вигляд, незначні характеристики і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення, більш детально щодо комплектуючих велосипеда дізнавайтеся перед покупкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Перемикання швидкостей | Ручне, Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 150 ₴











