
Топ продаж
- Немає в наявності
Трюковий самокат Explore Booger 300 HD чорний + пеги
3 299 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Booger - 300 HD - модель стрибкового самоката з дюралевими колесами 110 мм і системою компресії HIC.
Детальніше дивіться фото і відеоогляд. Підійде дітям від 7 років точно, хоча навіть дитина 5 років зможе просто катати і вчиться стрибати з бровок.
- Висота керма: 86 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 93 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 69 см
- Ширина керма: 56 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50 см (корисна 33 см)
- Покриття Деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо Flex
- Рульова система: HIC
- Хомут: Алюмінієвий 3 болти
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самокату: 69 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий литий диск, покриття поліуретан
- Вага: 3.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 69 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна,Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 110 мм, дюралевий литий сердечник, покриття поліуретан |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній FLEX |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, кермо і платформа лежать окремо |
- Ціна: 3 299 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований в заводську подарункову упаковку, кермо і платформа лежать відокремлено в коробці, збирається легко, ключі в комплекті.












