
- Немає в наявності
Велосипед 26" Crossride Spider 19" 2021 Білий + поднога і мигалка
5 199 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Crossride Spider 26 – гірський велосипед для початківців. Основу конструкції моделі становить рама з Hi-Ten сталі. Трансмісія SunRun – 21 швидкість, але цього достатньо для подолання складних гірських ділянок. Колеса діаметром 26 дюймів взуті в покришки CST – дуже впевнені і чіпкі. Дискові механічні гальма відмінно виконують свою роботу.
Амортизаційна вилка Zoom з ходом 50 мм згладжувати нерівності дорожнього покриття і дозволить насолодитися плавною їздою.
- Рама: Сталевий сплав Hi-Ten
- Дискові гальма гальма
- Передній перемикач: SunRun
- Задній перемикач: SunRun
- Перемикачі на кермі: SunRun (напівавтомати)
- Каретка: NECO картридж
- Задні зірки: SunRun
- Шатуни: Neco, сталеві.
- Втулки: Shunfeng
- Протиударний обід Gravity
- Вага велосипеда: 16 кг
Зовнішній вигляд, незначні характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження, більш детально щодо комплектуючих велосипеда дізнавайтеся перед покупкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Рік випуску | 2021 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16 |
| Вилка | Zoom, хід 50 мм |
| Втулки | Shunfeng |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 26" |
| Амортизатор задній | Немає |
| Задній перемикач швидкостей | SunRun |
| Касета | SunRun |
| Клас | Гірський: Гірський |
| Комплектація | Поднога, відбивачі, документи, педалі |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обода | Протиударні |
| Передній перемикач швидкостей | SunRun |
| Розмір рами | 19" |
| Рама | Сталевий сплав |
| Ручки перемикання (манетки) | SunRun |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Хардтейл |
| Тип гальм | Дискові механічні |
- Ціна: 5 199 ₴


