
Топ
- Готово до відправки
Дитячий велосипед Royal Baby Space Shuttle 16" фіолетовий
7 771 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Royal Baby — прості, недорогі і надійні комфортні дитячі велосипеди.
Велосипед Royal Baby 16" — відмінний дитячий міський велосипед, який здатний подарувати своєму користувачеві масу вражень від захоплюючої прогулянки. Модель виконана в стильному спортивному стилі з яскравим розфарбуванням, а для того, щоб початківець любитель велосипедних прогулянок стійко відчував себе, велосипед обладнаний додатковими бічними колесами.
Велосипед легкий на ходу і маневрений, при їзді нічого не люфтить і не деренчить.
Особливості Royal Baby Space Shuttle:
- ідеальний велосипед для дітей від 3 до 7 років;
- рекомендований зростання дитини 100-135 (приблизно);
- комфортний, швидкий і маневрений;
- хороша маневреність досягається завдяки 16 дюймовим надувним колесам з хорошими підшипниками і протектором;
- у велосипеда поліпшена ергономіка рами, що не дасть відчути дискомфорт під час катання;
- якісна рама з магнієвого сплаву з надійними зварними швами;
- рама покрита надійної фарбою яка не вигоряє на сонці;
- кермо і сидіння можна відрегулювати по висоті і куту нахилу під дитини;
- дзвіночок;
- ручні гальма (дискові механічні);
- захист ланцюга, не дасть потрапити нозі або одязі дитини на ланцюг при їзді;
- зручні педалі з ребристою поверхнею;
- додаткові бічні колеса які не дадуть дитині впасти під час катання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Baby |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Розмір рами | 8" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Хід вилки | 0 мм |
| Вага | 9 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Діаметр коліс | 16" |
| Вид | Двоколісні |
| Дитячий вік | 3.5 року,7 років,6 років,5 років,4 роки,3 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип рами | Без амортизації |
| Оснащення | Бічні колеса, дзвіночок, відбивачі, пластикові щитки |
- Ціна: 7 771 ₴




