
Топ
- Немає в наявності
Велосипед MTB Ardis Titan 29" розмір рами 19" Tourney
13 999 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Ardis Titan 29 призначений як для заміських прогулянок пересіченою місцевістю, так і для звичайних міських поїздок. Найнер Ardis Titan 29 - гірський велосипед на алюмінієвій рамі з протиударними ободами, 24 передачами та амортизаційною вилкою Suntour з ходом 100 мм та регулюванням жорсткості.
Своєчасне гальмування та безпека їзди забезпечать дискові гальма Ares із ротором 180 мм.
- Манетки на кермі Shimano ST-EF51 чітко перемикають швидкості.
- Система трансмісії Shimano. Система шатунів Shimano алюмінієва.
- Виделка регулюється за жорсткістю Suntour з ходом 100 мм.
- Боудени протягнуті через раму.
- Рама: Алюмінієвий сплав
- Гальма: Shimano Tourney TX 180 мм
- Шатуни: Shimano
- Вилка: Suntour хід 100 мм
- Рульова колонка: Neco 1-1/8"
- Передній перемикач: Shimano Tourney
- Задній перемикач: Shimano Tourney
- Манетки: Shimano ST-EF51
- Протиударний обід
- Касета: Shimano CS-HG-31-8
- Вага: 15.7 кг
- Втулки: алюмінієві
Зовнішній вигляд, незначні характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення, детальніше щодо комплектуючих велосипеда дізнавайтеся перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 185-195 |
| Рік випуску | 2021 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Втулки |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Хардтейл |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр коліс | 29" |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гальма | Ares 180 мм |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Клас | Гірський: Гірський |
| Комплектація | Документи, відбивачі, педалі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Передній перемикач швидкостей | Shimano Tourney |
| Система шатунів | Shimano |
| Ручки перемикання (манетки) | ST-EF51 |
| Каретка | Neco Картридж |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
| Підсідельний штир | Алюміній 30.5 мм |
| Рама | Алюмінієвий сплав |
| Амортизатор задній | Немає |
| Втулки | 36Н під диск, алюміній |
| Обода | Алюміній подвійний 36Н |
| Рульова колонка | Neco 1-1/8" |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Касета | Shimano CS-HG-41 |
| Задній перемикач швидкостей | Shimano Tourney |
| Ручки керма | Резина |
| Вилка | Suntour хід 100 мм |
| Вага (кг) | 15.7 кг |
- Ціна: 13 999 ₴












