
- Готово до відправки
Дитячий велосипед Royal Little Baby Swan 18" рожевий + підніжка
5 162 ₴
Виробник Royal Baby спеціалізується виключно на дитячих велосипедах. Завдяки чому вони роблять велосипеди максимально зручними і продуманими для дітей. Велосипед Royal Little Baby Swan — знахідка для цієї юної принцеси. На ефектний дизайн неможливо не звернути уваги, адже яскраве поєднання білого та рожевого кольорів відзначать не тільки діти, але і дорослі. Цей приголомшливо-любий, зручний, а головне безпечний велосипед ваша дитина полюбить з першого погляду.
RoyalBaby Little Swan це не тільки красивий і жіночний велосипед, до того ж він ще дуже якісний і зручний для дівчаток.
Велосипед Royal Little Baby Swan 18 дюймів розрахований для дівчаток зростанням приблизно 100-125 см , Віком від 4 до 8 років. Основні переваги і характеристики:
1. Незвичайна геометрія рами, зручні гумові ручки, рожеві бантики з боків , м'яка ергономічна сидушка;
2. Кермо і сидіння регулюються по нахилу і подьему (можна ідеально підлаштувати під вашої дитини);
3. Оснащений міцної пластикової кошиком і бічними колесами, які йдуть в комплекті;
4. Гарний і міцний багажник виконає не тільки свою основну функцію, але і служить хорошим захистом від бруду;
5. Вага всього 13 кг (вага вказаний в повному комплекті :велосипед, кошик, бічні коліщатка) (дитині буде легко навчиться керувати і не переб'є полювання від катання);
6. Високоякісне покриття і фарба, яка не вигоряє на сонці і не сколюється від дрібних ударів;
7. Легкий і плавний хід педалей забезпечить мінімальне навантаження на коліна і суглоби дитини;
8. Захист ланцюга вбереже сукню вашої принцеси від попадання бруду або травм.
Дана модель велосипеда з розмірами колеса 18" підійде дітям віком від чотирьох до восьми років.
- Рама: сталевий hi-ten сплав
- Бічні допоміжні колеса
- Пластикові крила
- Захист ланцюга
- Два ручні гальма (передній v-brake, задні барабанні)
- Анатомічні ручки керма
- Кошик, поднога, бокові колеса, дзвінок у комплекті
- Вага велосипеда: 13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Baby |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Розмір рами | 9" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 13 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 100-125 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Одностінний |
| Педали | Платформні |
| Кількість зірок | 1 |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Підніжка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Діаметр коліс | 18" |
| Вид | Двоколісні |
| Дитячий вік | 8 років,7 років,6 років,5 років,4 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип рами | Без амортизації |
| Оснащення | Кошик, поднога, бокові колеса, дзвінок |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
- Ціна: 5 162 ₴
- Спосіб упаковки: Якщо доставка або самовивіз у Києві можемо зібрати та налаштувати велосипед перед продажем, це послуга, яка оплачується окремо – 150 грн. Велосипед в заводьскому каротнному пакуванні - коробка. Зібраний всередині на 80 відсотків.












