
Топ
- Немає в наявності
Самокат Maraton Power з надувними колесами чорно-помаранчевий
2 199 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Maraton Power - модель для дітей і підлітків, розрахований на вік від 5 років, і з максимальним навантаженням до 100 кг. Міцний і надійний самокат з двома амортизаторами і ножним гальмом. Великі надувні колеса діаметром 200 мм, додадуть хороший накат. Колеса самоката оснащені ексклюзивною системою поглинання ударів для більш плавного переміщення.
Особливості самоката Maraton Power:
- Висота керма: 69 - 92 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 79 - 102 см
- Ширина керма: 39 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 46 см (корисна 34 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-7
- Ширина платформи: 13 см
- Загальна довжина самоката: 95 см
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Колеса: 8"
- Комплектується: подногой, шестигранниками, фірмової упаковки
- Вага: 4.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Ножні гальма, Амортизатор, Підніжка |
| Вага | 4.4 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 20 см (надувні) |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Резина |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, вже зібрано |
- Ціна: 2 199 ₴












