
Топ продаж
- Немає в наявності
Самокат трюковий Explore Leidart Grand HIC чорно-синій + пега
2 199 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Leidart Grand New — модель із колесами 110 мм і системою компресії HIC. Докладніше дивіться фото та відеообзор.
- Висота: 75 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 83 см
- Висота керма (від хомута до грипс) 58 см
- Ширина керма: 57 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50 см (корисна 35 см)
- Покриття деки: Наждак
- Подшипники: ABEC-9
- Ножне гальмо про заднє колесо
- Кермова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 3 болти
- Ширина платформи: 11 см
- Загальна довжина самоката: 69 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, дюралевий диск
- У комплекті 1 пега
- Вага: 3.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 58 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.8 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | Діаметр 110 мм, сердечник дюралевий |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній FLEX |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, кермо і платформа лежать окремо |
- Ціна: 2 199 ₴
- Спосіб упаковки: Постачається в подарунковому пакованні, кермо та платформа лежать окремо, збирається легко, дивіться відеообзор












