
Топ продаж
- Немає в наявності
Трюковий самокат Explore Storm II HIC синій + пеги
2 700 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Storm II – модель трюкового самокату з колесами 110 мм та системою компресії HIC. Це нова модель самокату, версія 2021, дивіться фото і відеоогляд. Підійде дітям від 7 років точно, хоча навіть дитина 5 років зможе просто катати та вчиться стрибати з бровок.
- Висота керма: 77 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 85 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 61 см
- Ширина керма: 54 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 52 см (корисна 36 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 3 болти
- Ширина платформи: 11.5 см
- Загальна довжина самокату: 71 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий сердечник, покриття поліуретан
- У комплекті 2 пеги
- Вага: 3.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 61 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна,Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | Діаметр 110 мм, сердечник дюралевий |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній FLEX |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | В подарунковій упаковці, кермо і платформа окремо |
- Ціна: 2 700 ₴
- Спосіб упаковки: В подарочной упаковке, руль и платформа отдельно, собирается легко












