
Топ продаж
- Немає в наявності
Трюковий самокат Explore Storm Deluxe HIC сірий + пега
2 289 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Storm Deluxe – модель трюкового самокату з колесами 110 мм та системою компресії HIC. Це оновлена модель самокату, докладніше дивіться фото та відеоогляд. Підійде дітям від 7 років точно, хоча навіть дитина 5 років зможе просто катати та вчиться стрибати з бровок.
- Висота керма: 80 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 89 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 64 см
- Ширина керма: 57 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50 см (корисна 35 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 3 болти
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самокату: 70 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий сердечник, покриття поліуретан
- У комплекті 1 пега
- Вага: 3.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Виробник | Explore |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трюковий |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Особливості | Ножні гальма |
| Висота рульової стійки | 64 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | діаметр 110 мм, алюмінієва маточина |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 289 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в подарунковій упаковці, кермо і платформа знаходяться в коробці, легко збирається, ключі в комплекті, з питань зборки зможете набрати проконсультуватися.












