
- Немає в наявності
Скейтборд Maraton Winner Орел з короною
899 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зроблений з 9 шарів китайського клена, підійде початківцям райдерам.
- Вантажопідйомність до 100 кг.
- 9 шарів клена
- Підшипник: ABEC-7
- Подвійний кінцевий загин (Double Kick)
- Поздовжній вигин (Concave)
- Міцна алюмінієва підвіска
- Колеса 54×36 мм, жорсткість 92А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Тип | Скейтборд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Діаметр коліс, мм | 54 |
| Довжина, см | 79 |
| Доставка/Оплата | Поставляється вже зібраним |
| Жорсткість коліс | 92A |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості матеріалу деки | 9 шарів |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Розмір деки | 79" х 20" |
| Розмір коліс | 54×36 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма деки | Подвійний кінцевий загин (Double Kick), Поздовжній вигин (Concave) |
| Колір | Black |
- Ціна: 899 ₴







