
Топ продаж
- В наявності
Триколісний самокат Ecoline Morris WT графіті
1 000 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний дитячий самокат Ecoline Morris WT - самокат для дітей від 3 років з платформою підвищеної міцності розмірами 55*13 див. Алюмінієвий кермо з регулюванням по висоті, колеса діаметром 125 мм передні і 90 мм заднє світяться.
- Висота керма: 58 - 80 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 64-86 см
- Ширина керма: 26 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 55 см (корисна 32)
- Підшипники: ABEC-7
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Ширина платформи: 13 см
- Загальна довжина самоката: 57 см
- Вага: 2.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eco Line |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 58 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Вага | 2.6 кг |
| Колір | Червоний |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 роки,5 років,4 роки,3 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | Світяться, 125 мм передні і 90 мм заднє |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | В подарунковій коробці, кермо і платформа окремо |
- Ціна: 1 000 ₴










