
- Немає в наявності
Самокат Maraton Wall Ride трюковий золотий + пеги
3 500 ₴
Труковий самокат Maraton Wall Ride - це самокат нового покоління для підлітків та дорослих. Практичний та універсальний варіант для катання вулицями та в парку.
Головною особливістю екстремального самокату Wall Ride є трохи більше, ніж зазвичай колеса. Їхній діаметр 110 мм з поліуретану (PU), жорсткість 82А, добре поглинають більшість вібрацій від перешкод на дорозі під час катання. Завдяки таким колесам дуже легко набрати потрібну швидкість, проїжджати повільні перешкоди на дорогах.
Висота керма: 78 см (від платформи)
Загальна висота від підлоги до керма: 88 см
Висота керма (від хомута до грипсу): 62 см
Ширина керма: 59 см
Матеріал грипс: Гума
Довжина платформи: 50 см (корисна 35 см)
Покриття Деки: Наждачка
Підшипники: ABEC-9
Ніжне гальмо про заднє колесо
Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
Хомут: Алюмінієвий 3 болти
Ширина платформи: 12 см
Загальна довжина самокату: 70 см
Кермо обертається на 360 градусів
Колеса: 120 мм, алюмінієвий диск, покриття поліуретан
У комплекті 2 пеги
Вага: 3.5 кг
Сплав, з якого складається самокат, дуже стійкий до впливу довкілля. Платформа посилена, що дозволяє тримати вагу навіть дорослої людини, не кажучи вже про підлітків. Зверху є спеціальне покриття – грип-тейп (наждак), підвищують зчеплення підошви та платформи самокату під час катання.
Для швидкої зупинки самокату передбачено ножне, металеве гальмо зі спеціального сплаву, яке стійке до стирання.
Компресія HIC (Hidden Compression System), інтегрована керма на промислових підшипниках
HIC (Hidden Internal Compression).
Складається із: 1) вилки під HIC; 2) HIC-проставки; 3) компресійного болта з кришечкою; 4) HIC-хомута (під діаметр 349 мм). Найголовніше – пам'ятати про те, що з цією системою поєднуються виключно HIC-кермо, з ширшим внутрішнім та зовнішнім діаметром (34,9 мм – оверсайз). Плюс цієї системи - менша, ніж у SCS-системи, вага при практично рівній надійності. До мінусів можна віднести те, що ця компресія не популярна серед виробників, тому кількість доступних моделей кермів під HIC порівняно невелика.
Посилений TR-кермо чорного матового кольору з м'якими гумовими грипсами, виконаний із хромолевої сталі (CrMo).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 59 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.4 кг |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 120 мм, сердечник дюралевий |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | В подарунковій упаковці |
- Ціна: 3 500 ₴
- Спосіб упаковки: В подарочной упаковке, руль и платформа лежат отдельно, собирается легко












