
- Немає в наявності
Двоколісний Самокат Maraton Air Max чорний + ремінь
2 199 ₴
Самокат Maraton Air Max - модель для дітей та підлітків, також можуть кататися і дорослі, самокат витримує 100 кг. Розрахований на вік від 5 років міцний та надійний самокат з переднім амортизатором, підногою та ножним гальмом. Великі поліуретанові колеса діаметром 23 см переднє та 18 см заднє, додадуть гарний накат.
Кермо самоката регулюється за висотою від 68 см для дітей і до 85 см для дорослих, якщо міряти від платформи. Грипси самокату гумові і мають бічну захист від ударів, так само є замок фіксації ручок для усунення люфту, що робить самокат тихим під час прогулянки.
Дека самокату має сучасну систему складання, з якою може впоратися навіть дитина, а цікавий зовнішній вигляд самокату досягнутий за рахунок коліс: переднє має розмір 230 мм, а заднє 180 мм, це робить самокат безпечним для прогулянок на пересіченій місцевості.
Самокат Маратон Еір Макс укомплектований підногою та ременем для перенесення, що дозволить зберегти самокат у хорошому стані на тривалий період.
- Висота керма: 68 – 85 (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 78-95 см
- Ширина керма: 39 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 57 см (корисна 34)
- Покриття деки: наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо
- Ширина платформи: 13-15 см
- Загальна довжина самокату: 92 см
- Колеса: 23 см переднє та 18 заднє
- Вага: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 23 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Ножні гальма, Амортизатор, Підніжка |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 23 см і 18 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 199 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется в подарочной упаковке, самокат внутри уже собран, надо просто разложить и можно ехать












