
- Немає в наявності
Самокат триколісний Maraton Golf G дитячий чорно-рожевий
1 539 ₴
Триколісний самокат Maraton Golf G – це стійкий і дуже практичний самокат для дитини. Ручку можна скласти легким рухом, що дуже зручно при транспортуванні і зберіганні. Широкі колеса підвищують прохідність в кілька разів порівняно з іншими самокати. Колеса світяться під час руху, чим швидше їхати, тим яскравіше світити.
Цей самокат підходить для дітей від 2-3-х років і може служити протягом багатьох сезонів. Навіть підліткам 10 років буде комфортно кататися на такому самокаті. Це було досягнуто завдяки великій платформі, найширша частина 13,5 сантиметрів. Також вона посилена спеціальним ребрами жорсткості, що дає можливість тримати вага до 75 кілограм. Нижня частина платформи додатково захищена міцним пластиком, щоб камені або інші перешкоди на дорозі не пошкодили основні елементи самоката. Зверху є спеціальні анти-ковзні елементи, підвищують зчеплення підошви.
Складаються ручка дасть комфорт при транспортуванні даного самоката і заощадить час на його розбиранні. Ви це точно оціните при поїздках, які потрібно буде взяти улюблений транспорт вашої дитини. Для того, щоб скласти кермо, потрібно просто потягнути вгору за спеціальний циліндр внизу платформи.
Доступно чотири регулювання висоти ручки, що дає вибір для комфортного розташування під вашої дитини.
Особливу увагу заслуговують великі колеса трьох колісного самоката для дитини, вони не тільки більше в діаметрі, але також і в ширину. Чим більше колеса, тим краще стійкість. Ще це дає можливість краще тримати швидкість і менше штовхати ногою. Такі колеса поглинають вібрації від нерівностей на дорогах більше, ніж маленькі, за рахунок чого, вони не доходять до ніг дитини і не дають втомитися від катання. Також, це прохідність, яка дуже до речі на наших тротуарах і дорогах. Під прохідністю самоката передбачають: проїзд без особливого зниження швидкості транспортом тріщин і невеликих ям на тротуарі.
У хвості платформи встановлено 2 колеса, щільно один-до-одного щоб досягти максимальної стійкості самоката і вашій дитині було легко їм управляти, не падати
- Вантажопідйомність до 80 кг.
- Висота керма 59 - 70 см (регульована)
- Зручна система складання
- Підшипники ABEC-7
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Повертати нахилом керма вліво-вправо
- Колеса: світяться
- Вага самоката: 3.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 4 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Вага | 2.8 кг |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 роки,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років,4 роки,3 роки,2 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | світяться |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 539 ₴











