
Топ продаж
- Немає в наявності
Трюковий самокат Maraton Chilli + пеги
3 799 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труковий самокат Maraton Chilli - це самокат нового покоління для підлітків і дорослих. Практичний та універсальний варіант для катання вулицями та в парку.
Сплав, з якого складається самокат, дуже стійкий до впливу довкілля. Платформа посилена, що дозволяє тримати вагу навіть дорослої людини, не кажучи вже про підлітків. Зверху є спеціальне покриття – грип-тейп (наждак), підвищують зчеплення підошви та платформи самокату під час катання.
- Висота керма: 76 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 86 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 59 см
- Ширина керма: 52 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 46 см (корисна 35 см)
- Покриття Деки: Наждачка
- Підшипники ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 4 болти
- Ширина платформи: 11 см
- Загальна довжина самокату: 67 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 120 мм, алюмінієвий диск
- У комплекті дві пеги
- Вага: 3.75 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 59 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.75 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 12 см дюраль |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 3 799 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется в подарочной упаковке, руль и платформа лежат отдельно, собирается легко












