
- Немає в наявності
Самокат Maraton Sprint з підніжкою рожевий + ремінь для перенесення
2 099 ₴
Самокат поєднує у собі найкращі характеристики міських самокатів. Колеса цієї моделі мають діаметр 200 мм. Це сприяє швидкому набору швидкості та плавному катанню.
Передній амортизатор є, але він не буде працювати як, наприклад, на велосипеді, так як це просто дві труби різного діаметра, при вертикальному навантаженні він звичайно ж відпрацює, але при звичайній їзді, тим більше якщо їздити буде дитина, то не варто думати що він буде супер м'яким, він спрацьовуватиме в 20% випадків, амортизатор не впливає на вартість товару сильно, але просто що б Ви знали про цей функціонал.
- Діаметр коліс 200 мм
- Максимальне навантаження до 100 кг
- Ремінь для зручного транспортування
- Колеса литі - PU, поліуретанові жорсткістю 85 А
- Рама повністю алюмінієва
- Вилка - сталева
- Підніжка
- Передній амортизатор
- Легка система складання
- Висота керма: 72 - 95 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 82 – 105 см
- Ширина керма: 37 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 58 см (корисна 37)
- Платформа з наждачною поверхнею, щоб не зісковзувала нога
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самокату: 92 см
- Вага: 3.9 кг
Хочу звернути увагу, що передній амортизатор не такий м'який як на велосипеді, наприклад. Тут просто труба більшого діаметра входить у трубу меншого діаметра і за допомогою невеликого люфта є амортизація, але спрацює вона тільки тоді, коли застосувати до неї вертикальне навантаження, що при звичайній їзді дитини практично нереально - він чисто для галочки, зовсім трохи пом'якшує звичайно, але брати тільки через наявність не варто. Передній амортизатор на всіх міських самокатах, якщо що, реалізований саме таким чином.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 3.9 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 20 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 099 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в подарунковій коробці - це заводська коробка з глянцевим покриттям, на якій зображено самокат. Комплектується ременем для перенесення, підногою і ключами для регулювання самокату. Колеса 20 см. Перед відправкою все перевіряємо і пакуємо в стрейч, лише після того, як перевірили на справність самокат. В коробці самокат вже зібраний, треба буде його просто розкласти. Дивіться відеоогляд.












