
- Немає в наявності
Дитячий триколісний самокат 5 в 1 Maraton Credo II з батьківською ручкою та сидінням жовтий
2 359 ₴
Самокат-беговел Maraton Credo II 5 в 1 можна використовувати в трьох різних варіантах для дітей у віці від 1 року до 8 років з максимальним навантаженням до 60 кг. Сидіння і регульована ручка підходить малюкам до 1 року.
Триколісний самокат з світяться колесами Maraton Credo II 5 в 1 має в комплекті нове амортизуюче сидіння з покриттям мікрофібри для зручного знаходження на самокаті. Батьківська ручка має три регульовані положення по висоті (80-93 см), а потім з часом вона переделается в рульову стійку. Світяться колеса виконані з якісного гіпоалергенного поліуретану, діаметром 120 мм і товщиною 24 мм
Дитина сидить на сидінні і просувається вперед, відштовхуючись ніжками, точно так само, як на беговеле або машині-каталці. Як тільки дитина відчує себе більш впевнено на ногах, самокат 3 в 1 можна використовувати як звичайний триколісний самокат, спочатку з низькою Т-подібною ручкою, а пізніше, приблизно з 3-х річного віку, продовжувати насолоджуватися катанням лише відрегулювати висоту ручки.
Рама самоката виконана з якісного пластика і алюмінію, такий матеріал не іржавіє, що збільшує термін використання самоката на довгі роки. Розміри деки самоката 13,5 см на 40 см, що дозволяє відчувати себе впевнено катаючись на даному самокаті. T-подібний кермо надійно кріпиться до рами самоката, регулюється по висоті від 61 до 75 див. Поворот керма здійснюється нахилом керма. Ручки виконані з якісної гуми з рельєфним візерунком, що запобігає ковзання рук.
Характеристики:
- Вік: 1-7 років
- Висота керма: 61 - 75 см (при використанні як триколісний самокат)
- Висота керма: 32 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 39 см
- Ширина керма: 28 см
- Висота сидіння від підлоги: 29 см
- Висота сидіння від платформи: 23 см
- Висота керма (батьківський режим): 80 - 93 см
- Довжина платформи: 56 см (корисна 32)
- Ширина платформи: 13 см
- Загальна довжина самоката: 56 см
- Діаметр передніх коліс: 120 х 24 мм
- Задні колеса PU: 80 х 30 мм
- Підшипники Abec-9
- Вага в зборі повністю: 4 кг
- Вага лише триколісний самокат: 2.9 кг
- Кількість коліс: 3
- Максимальне навантаження: 60 кг
- Додаткове сидіння для найменших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Підніжка, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 року,7 років,6 років,5 років,4 роки,3 роки,2 роки,1.5 року,1 рік |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | світяться |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 359 ₴












