
Новинка
- Готово до відправки
Самокат Maraton Decider фіолетовий з амортизаторами та підгоном + ремінь
2 549 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Maraton Decider — міський самокат, для підлітків і дорослих. Тепер у нових кольорах для дівчаток.
Рама зроблена з якісного алюмінію, платформа має спеціальне антиковзне покриття, а міцні великі поліуретанові колеса дають змогу безшумно кататися та швидко розвивати високу швидкість.
Кермо можна легко регулювати за висотою. Самокат має надійну систему складання для зручного та легкого транспортування.
- Має міцну та надійну фіксацію ручок керма;
- Вікова група — від 8 років
- Складана конструкція
- Максимальне навантаження — 100 кг
- Вес самоката - 5.3 кг
- Висота 69 — 93 (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма 80-103 см
- Ширина керма 39 см
- Довжина платформи 46 см (корисна 34)
- Ширина платформи 14 см
- Загальна довжина самоката 94 см
- Матеріал коліс — поліуретан
- Гальмо — ножне (заднє) і ручне заднє
- Два амортизатори — передній і задній;
- Діаметр коліс — 20 см
- Подшипник - ABEC-9
- Матеріал рами — анодований алюміній
- Ремінь для перенесення в комплекті
- Підніжка вже встановлена на самокат із коробки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 5.3 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 роки,5 років,4 роки,3 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 130 мм, заднє 90 мм (світяться всі) |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 549 ₴












