
Топ продаж
- Немає в наявності
Трюковий самокат Explore Galant Force зелений + пеги
4 000 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Galant Force NEW - модель з алюмінієвими колесами 110 мм і системою компресії HIC.
Детальніше дивіться фото та відеоогляд.
Висота: 86 см (від платформи)
Загальна висота від підлоги до керма: 94 см
Висота керма (від хомута до грипсу) 70 см
Ширина керма: 57 см
Матеріал грипс: Гума
Довжина платформи: 50 см (корисна 29 см)
Покриття деки: Наждак
Підшипники: ABEC-9
Ніжне гальмо про заднє колесо
Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
Хомут: Алюмінієвий 3 болти
Ширина платформи: 12 см
Загальна довжина самокату: 72 см
Кермо обертається на 360 градусів
Колеса: 110 мм, алюмінієвий литий сердечник
У комплекті 2 пеги
Вага: 4.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 110 мм, дюралевий литий сердечник |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 4 000 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется в подарочной упаковке, руль и платформа лежат отдельно, собирается легко












