
- Готово до відправки
Самокат Maraton GMC з дисковим гальмом і амортизаторами чорний + ремінь для перенесення
2 949 ₴
Двоколісний самокат Maraton GMC з амортизаторами та ручним дисковим гальмом. Самокат Maraton GMC — ідеальний варіант для підлітків і дорослих, призначений для віку від 6 років. Прекрасно підійде для їзди містом оскільки має два амортизатори та великі колеса, завдяки цьому ви не відчуєте дрібних нерівностей і насолоджуєтеся чудовою, плавною їздою. А за допомогою регулювання керма, ви легко підлаштуєте самокат під свій зріст.
Два великі колеса діаметром 200 мм, що характеризуються високою прохідністю. Виготовлені з поліуретану, вирізняються підвищеною стійкістю до стирання та зношування.
Для надійного гальмування самокат Maraton GMC обладнаний двома гальмами — ножним (заднє крило) і ручним дисковим для швидкого гальмування, який встановлений на ручці як зручний важіль.
Міцна рама виготовлена з якісного 100% алюмінію, що гарантує повну безпеку під час катання.
Самокат Maraton GMC має легку систему складання, завдяки цьому його зручно зберігати та транспортувати. Гарне зчеплення з ногами забезпечує платформа з нековзним покриттям (наждак). Кермо регулюється в трьох положеннях, ви легко підберете оптимальний варіант під себе або дитину та самокат слугуватиме не один рік. Максимальна висота керма 108 см, мінімальна 94 см. Крім того, на кермі встановлений спеціальний фіксатор, він усуває деренчання і міцно фіксує кермо.
Чудові гумові насадки на ручках самоката забезпечать неймовірно комфортне та впевнене пересування вулицями, позаяк руки дитини не зіслизнуть і не втратять рівновагу.
- Конструкція: складання, Система Push&Fold
- Вік: Від 6 років, + для дорослих
- Ручне дискове гальмо на задньому колесі
- Ножні гальма
- Ручки: Гумові
- Фіксація ручок: Ексцентрик
- Матеріал: Алюміній;
- Амортизатори: передній і задній;
- Діаметр коліс: 200 мм
- Ширина коліс: 30 мм
- Підшипник: АВЕС-9, хромований
- Матеріал колеса: Поліуретан
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Висота керма: 70 - 93 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 81-104 см
- Ширина керма: 39 см
- Довжина платформи: 46 см (корисна 34)
- Ширина платформи: 14 см
- Загальна довжина самоката: 95 см
- Висота платформи від землі: 11 см;
- Вага: 5.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 5.6 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 200 мм |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Дисковий + ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 949 ₴












