
- Немає в наявності
Велосипед гірський Ardis Titan 29" розмір рами 21"
10 000 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Ardis Titan 29"
Гірський велосипед Ardis Titan 29 призначений як для заміських прогулянок по пересіченій місцевості, так і для звичайних міських поїздок. Найнер Ardis Titan 29 - гірський велосипед на алюмінієвій рамі з протиударними ободами Gravity, 21 передачею та амортизаційною вилкою Suntour XCT з ходом 100 мм і регулюванням жорсткості.
Своєчасне гальмування і безпеку їзди забезпечать дискові гальма Ares з ротором 180 мм.
Манетки на кермі Shimano ST-EF510, чітко перемикають швидкості.
Система трансмісії Shimano Tourney. Система шатунів Prowhell 175 мм 42/32/22 алюмінієві.
Вилка регулюється по жорсткості Suntour XCT з ходом 100 мм
Боудены протягнуті через раму.
Велосипед Ardis Titan 29" гірський
- Рама: Алюмінієвий сплав
- Гальма: Ares 180 мм
- Шатуни: Prowhell 175 мм 42/32/22
- Вилка: Suntour XCT хід 100 мм
- Рульова колонка: Neco 1-1/8"
- Передній перемикач: Shimano Tourney
- Задній перемикач: Shimano Tourney
- Манетки: Shimano ST-EF510
- Алюмінієвий протиударний обід Gravity
Зовнішній вигляд, незначні характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження, більш детально щодо комплектуючих велосипеда дізнавайтеся перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Рік випуску | 2019 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | Suntour XCT хід 100 мм |
| Втулки | Quando 36Н під диск, алюміній |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 29" |
| Амортизатор задній | Немає |
| Задній перемикач швидкостей | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Каретка | Neco Картридж |
| Касета | SHIMANO MF-TZ21-CP 14-28 зуб. |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Обода | Gravity 29" алюміній подвійний 36Н |
| Педалі | Метал |
| Передній перемикач швидкостей | Shimano FD-TY300 Tourney 3 ск. |
| Підсідельний штир | Алюміній 30.5 мм |
| Покришки | CST MTB 29x2.125 |
| Розмір рами | 21" |
| Ручки перемикання (манетки) | SHIMANO ST-EF510 3x7 ск. |
| Система шатунів | SR Suntour 175 мм 42/32/22 AL |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Хардтейл |
| Тип гальм | Дискові механічні |
- Ціна: 10 000 ₴


