
- Немає в наявності
Трюковий самокат Explore Booger Prestige HIC (2021) чорно-золотий + пеги
2 239 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Booger Prestige NEW - модель середнього рівня з колесами 110 мм і системою компресії HIC, комплектується двома пегами. Це нова модель 2021 року, детальніше дивіться фото і відеоогляд.
- Висота: 77 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 86 см
- Висота керма (від хомута до грипс): 59 см
- Ширина керма: 49 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50 см (корисна 33 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 3 болта
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самоката: 70 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, дюралевий литий диск
- В комплекті 2 пеги
- Вага: 4.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.3 кг |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота рульової стійки | 59 см |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років |
| Колеса | 110 мм литий диск литий дюраль |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гальма | Задній |
- Ціна: 2 239 ₴











