
Топ продаж
- Немає в наявності
Трюковий самокат Explore Aston New HIC сірий + пеги
3 199 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Aston - модель з колесами 120 мм, алюмінієвий литий диск і системою компресії HIC. Детальніше дивіться фото і відеоогляд.
- Висота: 87 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 94 см
- Висота керма (від хомута до грипс) 69 см
- Ширина керма: 59 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 53 см (корисна 38 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 3 болта
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самоката: 74 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 120 мм, дюралевий диск
- В комплекті 2 пеги
- Вага: 4.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 69 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 4.2 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 120 мм, алюмінієвий литий маточина |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 3 199 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется в подарочной упаковке, руль и платформа лежат отдельно, собирается легко












