
- Немає в наявності
Велосипед підлітковий 24" Ardis Carter 13" зелений
9 399 ₴
Ardis Carter 24" - підлітковий велосипед на алюмінієвій рамі, протиударними ободами та обладнанням Shimano.
21 швидкість з перемикачами на кермі Shimano ST-EF410 3х7 дозволить легко перемикати передачі коли це буде потрібно.
Амортизаційна вилка хід 50 мм згладжуватиме нерівності дорожнього покриття і дозволить насолодитися плавною їздою.
Дискові гальма зроблять подорож безпечною завдяки роторам 160 мм гальмування буде плавним і своєчасним.
Передній перемикач швидкостей Shimano FD-TY300 Tourney та задній Shimano RD-TY300 Tourney забезпечать надійність та своєчасність перемикання швидкостей при їзді.
- Рама: Алюмінієвий сплав
- Дискові гальма з ротором 160 мм.
- Передній перемикач: Shimano FD-TY300 Tourney
- Задній перемикач: Shimano RD-TY300 Tourney
- Перемикачі на кермі: ST-EF410
- Каретка: NECO B910P картридж
- Задні зірки: Shimano MF-TZ500-7 QD 14-28 зуб
- Шатуни: Prowheel, сталеві.
- Втулки Shunfeng під дискове гальмо, алюміній
- Протиударний обід Gravity
- Вага велосипеда: 15,3 кг
Зовнішній вигляд, незначні характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення, детальніше щодо комплектуючих велосипеда дізнавайтеся перед покупкою. Фото та відео знімали особисто ми, магазин bikefriend, тому все відповідає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей, Автоматичне |
| Ріст велосипедиста (см) | 130 |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кількість зірок | 3 |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзвінок | Ні |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Хардтейл |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр коліс | 24" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гальма | Задній ножний і дисковий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Клас | Підлітковий,Гірський |
| Комплектація | Велосипед, педалі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Передній перемикач швидкостей | Shimano FD-TY300 Tourney |
| Система шатунів | SR SUNTOUR 152mm, 42-32-22 зуб. Алюмінієві |
| Ручки перемикання (манетки) | ST-EF41 |
| Каретка | NECO картридж B910P |
| Ланцюг | KMC |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий, L=300mm; Ø27,2mm; |
| Рама | Алюмінієвий сплав |
| Амортизатор задній | Немає |
| Втулки | Quando під дискове гальмо, алюміній |
| Винос керма | Ardis L=60mm; 28.6 mm/31,8 mm; алюмінієвий |
| Обода | Протиударні |
| Рульова колонка | (Neco/VP) 1-1/8" |
| Педалі | Метал |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Касета | Вольнобег Shimano MF-TZ500-7 QD 14-28 зуб |
| Задній перемикач швидкостей | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Вилка | SR Suntour XCT хід 80 мм |
| Вага (кг) | 13 |
- Ціна: 9 399 ₴
- Спосіб упаковки: Перед відправкою пакуємо в картон, велосипедну коробку, бо з заводу вже йде в стані як на фото. Якщо Ви в Києві, можливе додаткове налаштування велосипеду перед продажна підготовка











