
Топ
- Немає в наявності
Дитячий велосипед Ardis Fitness 20" чорно-жовтогарячий з бічними колесами
4 499 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ardis Fitness 20 - яскрава та практична модель дитячого велосипеда. Рама зроблена з Hi-ten сплаву, протиударний обід з посиленими спицями. На кермі розташована ручка переднього ручного гальма та дзвіночок. Переднє гальмо V-Brake, заднє ножне – гальмівна втулка.
Сидіння м'яке і зручне, так само є батьківська ручка ззаду сідла, що було б зручно підтримувати дитину в перші дні їзди на велосипеді і просто, що зручніше було б переносити велосипед.
Кермо та сидіння регулюється по висоті та куту нахилу.
Дана модель велосипеда з розмірами колеса 20" підійде дітям віком від 4,5 до 8 років.
- Рама: Сталь
- Без швидкостей
- Захист ланцюга
- Протиударний обід
- Пластикові крила
- Бічні колеса
- Заднє ножне гальмо
- Переднє гальмо V-Brake
- Дзвінок на кермі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 12 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 110-125 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр коліс | 20" |
| Вид | Чотириколісні,Двоколісні |
| Дитячий вік | 9 років,8 років,7 років,6 років,5 років,4 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип рами | Без амортизації |
| Оснащення | Бічні колеса, пластикові щитки, дзвіночок, відбивачі |
| Вікова група | Від 5 до 8 років |
- Ціна: 4 499 ₴
- Спосіб упаковки: Якщо доставка або самовивіз у Києві можемо зібрати та налаштувати велосипед перед продажем, це послуга, яка оплачується окремо – 150 грн.












