
- Немає в наявності
Самокат Maraton Tucson триколісний 3 в 1 блакитний/бірюзовий + мигалка
1 389 ₴
Maraton Tucson — призначений для дітей від 2 років, керування здійснюється нахилом керма вліво-вправо.
У цій моделі дуже зручні прогумовані ручки керма, рука не зіслизне. Для повного контролю самокат обладнаний батьківською ручкою. За потреби її можна відрегулювати за висотою, а також у міру зростання дитини її можна зняти.
Кермо регулюється за висотою, у мінімальному положенні висота керма від платформи 48 см, підіймається до 71 см — це в максимальному положенні.
У цій моделі дуже зручні прогумовані ручки керма, рука не зіслизне.
Поліуретанові колеса діаметром: передні 120 мм, задні 80 мм, жорсткість 78A, передні колеса світяться під час їзди.
Ззаду стандартне ножне гальмо.
Самокат можна зібрати в трьох різних варіантах:
- як коляску, дитина просто сидітиме на сидіння, яке витримує до 20 кг, а батьки керуватимуть самокатом за допомогою батьківської ручки, яка по висоті підіймається до 86 см.
- як біговел, знімається батьківська ручка зі спинкою і дитина їздить на самокаті сидячи на сидіння й відштовхується ногами, як на біговелі.
- як самокат, знімаються всі додаткові запчастини, і залишається лише триколісний самокат, вантажність до 60 кг, на платформі нанесено антиковзну покриту.
Ця модель самоката — дуже вдале рішення для маленьких діток.
- Вантажність до 60 кг, сидіння до 20 кг.
- Висота керма від платформи 47-70 см (регульована)
- Висота керма від підлоги 54-77 см (регульована)
- Висота батьківської ручки від платформи 59-74 см (регульована)
- Висота батьківської ручки від підлоги 69-83 см (регульована)
- Висота дитячого сидіння від платформи 20 см (у середньому положенні)
- Висота дитячого сидіння від підлоги 27 см (у середньому положенні)
- Ширина керма 26 см
- Ширина платформи 13.5 см
- Довжина платформи 58 см (корисна 31 см)
- Загальна довжина самоката 58 см
- Кліренс 4 см
- Подшипники ABEC-7
- Ножне гальмо про заднє колесо
- 3 варіанти збирання
- Повертає нахилом керма вліво-вправо
- Колеса: 120 мм передні (світні) і 80 мм задні
- Вага: 3.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 77 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Підніжка |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 роки,5 років,4 роки,3 роки,2 роки,1.5 року,1 рік |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | Передні (світяться) 120 мм, заднє 80 мм |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 389 ₴
- Спосіб упаковки: У заводській коробці, платформа, батьківська ручка, сидіння та кермо лежать окремо, збирається легко, є на відеоогляді процес збирання.












