
Топ продаж
- Немає в наявності
Самокат Maraton Fox чорний + ремінь
1 539 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий складаний самокат Maraton Fox Pro з алюмінієвою рамою для дітей і підлітків.
Самокат оснащений двома великими колесами, діаметр коліс - 200 мм, це робить самокат понад маневреним, володіє хорошим накатом. Самокат має класичним ножним гальмом, що дозволить швидко зреагувати на будь-якій ситуації.
- Кермо T-подібний, надійно кріпиться до рами самоката, регулюється по висоті від 79 до 97 см
- Ручки виконані з якісної гуми з рельєфним візерунком, що запобігає ковзанню рук
- Діаметр коліс - 200 мм
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Міцна і надійна фіксація керма: не розбовтується і добре тримає з'єднання
- Якісна складна конструкція: скласти самокат швидко і зручно
- PU колеса: відрізняються безшумністю і довгим терміном експлуатації
- Високоточні підшипники ABEC-9
- Висота керма 66 - 85 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 79-97 см
- Ширина керма: 35 см
- Довжина платформи 54 см (корисна 34)
- Покриття Деки: наждак
- Ширина платформи 11 см
- Загальна довжина самоката: 87 см
- Діаметр коліс: 200 мм
- Вага: 3,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 20 см поліуретанові |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 539 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в коробці вже зібраний, необхідно просто розкласти. Перед відправкою перевіряємо щоб не було браку і подряпин.












