
Новинка
- Немає в наявності
Триколісний самокат Maraton Oxie дитячий фіолетовий
1 500 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий самокат Maraton Oxie — нова модель зі світними елементами, зручний і стильний.
Триколісний самокат своєю стійкою конструкцією дає змогу дитині простіше й безпечніше освоїти процес катання. А міцний пластик, з якого виготовлена ця модель, робить катання ще безпечнішим і надійнішим.
Це гарний вибір для вашої дитини.
- Висота керма від платформи 72-90 см
- Висота керма від підлоги 79-97 см
- Ширина керма 28 см
- Ширина платформи 14.5 см
- Довжина платформи 60 см ( корисна 32 см)
- Загальна довжина самоката 60 см
- Кліренс 4.5 см
- Подшипники ABEC-7
- Ножне гальмо про заднє колесо
- Повертає нахилом керма вліво-вправо
- Колеса: 120 мм передні (світні) і 80 мм задні
- Вага: 3.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 71 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Вага | 3.1 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 роки,6 років,5 років,4 роки,3 роки,2 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | Світяться, 120 мм переднє, 90 мм заднє |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Ножний гальмо про заднє колесо |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 500 ₴











