
Топ продаж
- Немає в наявності
Трюковий самокат Maraton Slip Stream HIC сріблястий + пеги
3 099 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Maraton Slip Stream - це самокат нового покоління для підлітків та дорослих. Практичний та універсальний варіант для катання вулицями та в парку. Високе кермо 90 см від платформи.
Сплав, з якого складається самокат, дуже стійкий до впливу довкілля. Платформа посилена, що дозволяє тримати вагу навіть дорослої людини, не кажучи вже про підлітків. Зверху є спеціальне покриття – грип-тейп (наждак), підвищують зчеплення підошви та платформи самокату під час катання.
- Висота керма: 90 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 96 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 72 см
- Ширина керма: 58 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50 см (корисна 37 см)
- Покриття Деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо Flex
- Рульова система: HIC
- Хомут: Фігурний, алюмінієвий 3 болти
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самокату: 70 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Матеріал керма: Хромолева сталь (CrMo)
- Матеріал платформи: Алюмінієвий сплав
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий диск, покриття поліуретан
- Вага: 3.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 110 мм, дюралевая маточина |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Гнучкий алюмінієвий гальма |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 3 099 ₴












